AKS Elektronik

SC-220 Hızlı Geçiş Turnike

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı açma kapama ve sessiz çalışma özelliği vardır.

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesi elektronik kontrol ünitesi, turnikelere giren ve çıkan kişilerin hareketlerini optik sensörler yardımıyla turnike boyunca izler. Bu sayede elektronik kontrol ünitesi turnikeden geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesi her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir. SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesi kanatları elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir. İzinsiz geçişler özel olarak konumlandırılmış optikler ile tespit edilmektedir.

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesi yan panelleri Pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir. Bunun yanında opsiyonel olarak farklı üst tabla ve yan panel seçenekleri ile müşteriye özel tasarımlar ile sunulabilmektedir.

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak sunulan dahili ziyaretçi kart toplama ünitesi ile tesise kart ile giriş yapmış ziyaretçilerin kartları çıkışta SC-222 kart toplayıcı yuvası içerisinde toplanmaktadır. Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen SC-220 Hızlı Geçiş Turnikeleri en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine kolaylıkla uygulanabilmektedir.

 

SC-220 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumunda açık konuma kendiliğinden geçebilmektedir.

Gövde Ana iskelet galvanize edilmiş çelik, yan ve ön paneller 304 kalite paslanmaz çelik, üst panel 304 kalite paslanmaz çelik

Kollar Açısal hareket, 10 mm pleksi (Ops.:Darbeye dayanıklı 10 mm temperli cam)

Ağırlık Tekli gövde ~ 75 kg Çiftli gövde ~ 90 kg

İndikatörler Yönlendirme indikatörleri standart olarak mevcuttur

Çalışma Isısı -20 +60°C

Aksesuarlar Yan paneller özel renklendirilmiş pleksi, üst tabla kısmı siyah cam, membran kaplama, granit

Enerji 176-264 VAC 50 Hz Beklemede 10 W - Geçiş Anında 80 W

Boyutlar .