Genel Müdür Mesajı

AKS Elektronik olarak 10 yılı aşan tecrübemizle oluşan bilgi birikimimizi küresel güce çevirmeyi ve büyük ölçekli projelerde yurt içinde ve dışında liderlik yapmayı hedefliyoruz.

Diğer taraftan Geçiş Teknolojileri’ne ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle iş hayatında hayatı kolaylaştıran Otomasyon sistemlerine ihtiyacın artmasıyla bu sistemlerin kurulmasında yerli ve milli ürünlerin tercihi bizleri de onurlandırmaktadır.

Misyonumuz doğrultusunda geçmişimizde kazandığımız bilgi ve tecrübemizi kullanarak geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamak ve dünya şirketi olabilmek maksadıyla; belirlenen strateji ve politikalarda, öncelikli olarak Geçiş Teknolojileri, Akıllı Kart Sistemleri ve Akıllı Şehir Çözümleri alanlarında bu sorumluluğun bilinci ve heyecanıyla çalışmaya devam edeceğiz.

Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren yerli bir teknoloji şirketi olmak hedefine adım adım ilerliyoruz.

“Tüm müşterilerimiz özeldir” ilkesiyle ürettiğimiz ürünlerde, müşterinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmaktayız. Özel tasarım Turnike, Kart Okuyucu vb çözümlere kendi fabrikamızda tasarım aşamasından üretim aşamasına özenle yaklaşarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Bu anlamda AKS Elektronik’in bu başarılarında büyük katkıları olan ve kurulduğu günden bugüne kadar desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz Yönetim Kadromuza, bizi bugünlere getiren özverili çalışanlarımıza, bizimle birlikte çalışan iş ortaklarımıza ve bize güvenen müşterilerimize teşekkür ederim.

Saygılarımla.

 

Özcan DİLSİZ

Genel Müdür